Zástupce vedoucí/ho zmrzlinárny [Czech Republic]

Jsme znalci původních řemeslných výrobních postupů zmrzliny a jejich uplatnění v moderní gastronomii. Jsme zastánci výroby zmrzliny ze základních surovin bez používání tzv. bází.

Náplň práce

  • Aktivní servis hostů
  • Vedení týmu brigádníků
  • Zastupování vedoucí/ho v době nepřítomnosti
  • Krátký/dlouhý týden
  • Péče o zmrzlinu, dodržování všech potřebných postupů prodeje i skladování, servírování, její dekorace
  • Zákaznický servis – zajištění, aby zákaznický zážitek byl skvělý
Požadujeme:
  • Milé a příjemné vystupování
  • Umět dodržovat firemní kulturu a stanovené procesy
  • Schopnost vést zaměstnance
  • Zkušenost z gastronomie výhodou
  • počet míst - 1
Nabízíme:
Rozvoj jedinečného gastronomického konceptu

  • Motivující mzda
  • Výhodná konzumace sortimentu
  • HPP
  • Místo práce Praha
  • Unikátní produkt
  • Nástup ihned/dle dohody

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال