Specjalista ds. pełnej księgowości w biurze rachunkowym [Poland]

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Specjalista ds. pełnej księgowości w biurze rachunkowym

Nr ref.:

Obowiązki na stanowisku:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych dla klientów biura
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Rozliczanie podatków i ZUS
  • Udzielanie wsparcia klientom w zakresie kwestii podatkowych i księgowych
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako księgowy lub w podobnej roli
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów lub rachunkowości będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów księgowych (Symfonia lub Optima)
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

Nasi partnerzy biznesowi oferują:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia oraz pakiet benefitów
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال