Productie, A2 Deutsch, Fara cazare, Mannheim [Romania]

Compania Arwa Personaldienstleistungen cauta pentru partenerii sai din #Mannheim, muncitori in producție, industria metalurgica.

Pentru acest post nu se ofera cazare!

Cerinte:

Cunostinte de limba germana - nivel A2 conversational

Dexteritate manuala

Experienta nu este necesara dar reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

Responsabilitatile difera in functie de departament

Monitorizarea proceselor de producție si controlul calitatii

Flexibilitate, angajament, conștientizare a calității

Program de lucru: trei schimburi

Beneficii:

Salariul 13€ / ora brut + sporurile aferente

Suport oferit in limba romana

Instruire initiala si echipa de lucru excelente

Pentru intrebari sau aplicatii, ne puteti contacta:

004915781938623 (inclusiv Whatsapp)

E-Mail: international@arwa.de

Tipul jobului: Cu normă întreagă

Salariu: 64,00RON - 65,00RON pe oră

Limbă:

  • Germana nivel conversational (Obligatoriu)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال