Sales Representative (Jász-Nagykun-Szolnok vármegye) [Hungary]

At Bayer we’re visionaries, driven to solve the world’s toughest challenges and striving for a world where ,Health for all, Hunger for none’ is no longer a dream, but a real possibility. We’re doing it with energy, curiosity and sheer dedication, always learning from unique perspectives of those around us, expanding our thinking, growing our capabilities and redefining ‘impossible’. There are so many reasons to join us. If you’re hungry to build a varied and meaningful career in a community of brilliant and diverse minds to make a real difference, there’s only one choice.

Sales Representative (Jász-Nagykun-Szolnok vármegye)

A Bayer több mint 150 éves múlttal rendelkező nemzetközi nagyvállalat. Alaptevékenységei közé tartozik az egészségvédelem és a mezőgazdaság. Az emberek, állatok és növények egészségét szolgáló innovatív termékeinkhez és szolgáltatásainkhoz új molekulákat kutatunk. A Bayer Hungária Kft. Crop Science üzletága Területi Képviselő munkatársat keres Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területére

Feladatok:

  • Az adott területen a piaci részesedés növelése, a forgalmi számok elérése
  • Az értékesítési koncepció és az értékesítési tervek optimális megvalósítása
  • Marketing stratégiák megvalósítása, alkalmazása az értékesítés során
  • Meglévő ügyfelekkel való színvonalas és rendszeres kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkeresése és bevonása a Bayer Hungária Kft Crop Science Üzletág termékeinek értékesítésébe
  • Rendszeres jelentés a közvetlen felettes és az értékesítési igazgató felé
  • Piaci információk követése és naprakész jelentése

Elvárások:

  • Felsőfokú mezőgazdasági-és növényvédelmi végzettség
  • Minimum 3-5 éves mezőgazdasági termelői vagy értékesítői területen szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, nyitott személyiség
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, CRM, PowerPoint)
  • Angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Dinamikus hétköznapok
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Innovatív, professzionális közeg
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok vármegye

A Bayer az esélyegyenlőség érvényesülésére kiemelt figyelmet fordító multinacionális vállalat. Minden pályázó jelentkezését várjuk tekintet nélkül nemre, életkorra, fizikai megjelenésre, nemzetiséghez való tartozásra, társadalmi származásra, fogyatékosságra, érdekképviseleti tagságra, vallási meggyőződésre, családi állapotra, várandósságra, szexuális irányultságra, nemi identitásra, nemi önkifejezésre, vagy más egyéb jogilag védett tulajdonságra. Elkötelezettek vagyunk az egyenlő és tisztességes bánásmód mellett.

Location:

Hungary : Jasz-Nagykun-Szolnok : Szolnok

Division:

Crop Science

Reference Code:

798613

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال