Asszisztens [Hungary]

MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.

Az MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. földgázelosztási tevékenységet végez Győr-Moson-Sopron, Vas, Komárom-Esztergom, Csongrád, Békés, Bács-Kiskun és Veszprém megyékre kiterjedő szolgáltatási területünkön 23166 km vezetéket üzemeltetünk, és 668 településen állunk fogyasztóink rendelkezésére.

Munkavégzés helye
Szeged, Vásárhelyi Pál u. 6.
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben
Foglalkoztatás típusa
Munkaszerződés

Feladatok

  • A vezető napi munkájának operatív támogatása: napi munkaidő-beosztás megszervezése, naptárkezelés, időpont egyeztetés
  • Rendszeres jelentéstételi kötelezettségek teljesítése és támogatása, határidőre való leadása
  • A napi munkához, értekezletekhez szükséges információk és dokumentumok biztosítása, a szükséges anyagok előkészítése, határidők figyelése
  • Nagyobb komplexitású dokumentációk, táblázatok, előadás anyagok elkészítése, vezetői döntést előkészítő anyagok összeállítása
  • Eseti beszámolók és prezentációk elkészítése/összesítése
  • Megbeszélések, tárgyalások, hivatalos utak előkészítése és lebonyolítása, programszervezés, részvétel a technikai lebonyolításban (pl: tárgyaló egyeztetése), igény szerint emlékeztetők/jegyzőkönyvek készítése
  • Postázás, levelezés, cégkapura történő feladás, belső ügyiratok dokumentálása, iktatása, aláíró mappák kezelése, faliújságon napra kész információk elhelyezése, Adacta program kezelése
  • Üzleti partnerek, vendégek fogadása
  • A vezető által meghatározott további adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kérünk

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Talpraesett, nyitott, dinamikus személyiség
  • Diplomatikus hozzáállás, bizalmas ügykezelés

Előnyt jelent

  • Iparági műszaki szakmai tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria)
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Kockázati balesetbiztosítás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Munkaeszközök biztosítása
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال