Vezető üzletfejlesztési szakértő [Hungary]

MVM Services Zrt.

Az MVM Services Zrt. elsődleges célja az MVM Csoport társaságok meglévő belső szolgáltatás igényeinek magas színvonalú, transzparens, rugalmas és hatékony biztosítása a csoportszintű stratégiával összhangban.

A több mint 40 tagvállalatunk részére 10 szolgáltatási szakterületen nyújtott közel 50 szolgáltatással, társaságunk a cégcsoport legváltozatosabb, -létszámát tekintve pedig a legnagyobb- belső szolgáltatója.

Munkavégzés helye
Országos
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Pénzügy
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • A társaságcsoport kiemelt jelentőségű projektjeiben való szakértői munkavégzés, szakmai koordináció, szoros kooperáció a szakértőkkel, társosztályokkal
  • Új üzleti lehetőségek és stratégiai partnerségek felkutatása, az együttműködés előkészítése
  • Üzletfejlesztési, projektfejlesztési és innovációs javaslatok kialakítása; a fejlesztési igények egyeztetése az érintett belső üzleti szakterületekkel, külső partnerekkel
  • Üzlettől kapott igények elemzése (prioritások, függőségek és megvalósítási határidők szerint), a megoldási irányok azonosítása és javaslattétel
  • Prezentációs anyagok, elemzések készítése, vezetői és egyéb célú tájékoztatási dokumentumok kidolgozása
  • Iparági és makrokörnyezeti (hazai, uniós és nemzetközi) energiapiaci trendek “benchmarking” feladatainak elvégzése, a működési környezetre vonatkozó előrejelzések, háttérelemzések készítése, az ezekből fakadó üzletfejlesztési lehetőségek feltárása és projektötletek generálása
  • Közreműködés a heti és havi energiapiaci, üzleti és kontrolling riportok összeállításában, fejlesztésében
  • Csoportszintű súlyozott átlagos tőkeköltség (WACC) számítása és a negyedéves riportok összeállítása, a WACC módszertani felülvizsgálatában való aktív részvétel
  • Javaslattétel az üzleti működés és folyamatok terén fejlesztési pontok meghatározására
  • Az Üzletfejlesztési Osztály szervezési és adminisztrációs feladatainak támogatása

Amit kérünk

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (előnyt jelent a közgazdasági és jogi végzettség együttes megléte)
  • Projektmenedzsmentben szerzett minimum 5 éves tapasztalat: összetett, több szereplős, kiemelt projektekben való részvétel, projektvezetési tapasztalat
  • Üzletfejlesztési, stratégiai projektek koordinációjában szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent az energetikában és/vagy vállalati pénzügyek területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Megbízható angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent

  • Átfogó, több területre kiterjedő energetikai (földgáz, villamos energia, távhő) ipari szakmai ismeretek, termékfejlesztési, illetve koordinációs gyakorlat
  • Projektfejlesztési, -vezetési és innovációs tapasztalat
  • Kapcsolatrendszer üzleti, energetikai vonalon
  • Új üzleti partnerekkel való együttműködések és szerződéses feltételek kapcsán tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztári hozzájárulás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال