Reporter Radio Plus [Poland]

Radio Plus

Przeboje z nutą nostalgii. Ponadregionalna sieć rozgłośni lokalnych, kierująca program do wszystkich, którzy oczekują sprawdzonych i znanych przebojów, potwierdzenia tradycyjnych wartości, a oprócz ważnych informacji politycznych i sportowych liczą na wieści ze swojego miasta i okolicy.

REPORTER RADIO PLUS

MIEJSCE PRACY: BYDGOSZCZ

TWOJE OBOWIĄZKI:

przygotowywanie materiałów reporterskich;

dbanie o ich poprawność merytoryczną oraz prezentowanie ich w ciekawy i profesjonalny sposób;

uczestniczenie w wydarzeniach na terenie Bydgoszczy i okolic.

NASZE WYMAGANIA:

doświadczenie w pracy reporterskiej oraz prezentowaniu wiadomości;

dobry głos i dykcja;

orientacja w bieżących wydarzeniach, przede wszystkim lokalnych;

kreatywność oraz umiejętność ciekawego zaprezentowania tematów;

bardzo dobra znajomość języka polskiego (stylistyki, ortografii, interpunkcji);

umiejętność pracy w zespole;

umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

umowę o pracę na czas zastępstwa;

pracę w zgranym i przyjaznym zespole oraz miłą atmosferę;

możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych oraz zdobycie doświadczenia;

możliwość skorzystania z benefitów m.in. prywatnej opieki medycznej; karty sportowej; ubezpieczenia na życie.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال