Údržbář – úkrytů civilní ochrany (Odbor ochrany obyvatelstva) [Czech Republic]

Místo pracoviště:

Praha

Požadujeme:

  • minimální vzdělání – středoškolské vzdělání – vyučen
  • znalost místopisu Prahy
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita
  • manuální zručnost

Náplň práce:

  • zajišťuje drobné opravy, běžné provozní a úklidové práce a doplňkové služby, vede příruční sklad
  • zajišťuje běžnou údržbu, temperování, větrání, jednotlivých objektů a vybavení
  • vykonává další běžné úkony a činnosti k zabezpečení provozuschopnosti stálého úkrytu CO (drobná údržba kontrola stavebních konstrukcí, technického zařízení a zdrojových soustrojí dle stanovených časových intervalů a technologických postupů včetně odstranění závad v rámci technických možností) v souladu s ČSN 73 9050
  • informuje neprodleně svého nadřízeného o zjištěných závadách na stavebních konstrukcích, technickém zařízení a zdrojových soustrojích
  • provádí větrání úkrytů (venkovním vzduchem přes vstupy nebo zavedením provozního režimu FVZ) v závislosti na povětrnostních podmínkách (relativní vlhkost vzduchu uvnitř stálého úkrytu musí být nižší než 80 %)
  • vede knihu kontrol, údržby a provozu úkrytů CO
  • provádí údržbu přidělené techniky
  • eviduje pravidelně (měsíčně) stavy elektroměrů
  • řídí a obsluhuje podle potřeby VZV
  • odpovídá za trvalou přístupnost víceúčelových objektů garáží vč. zajišťování sjízdnosti příjezdové komunikace (dle určení)
  • spolupracuje s příslušným pracovníkem odboru při zajišťování agendy pronájmu parkovacích stání (kontrola oprávněnosti vjezdu, výdej dálkových ovladačů ke vjezdovým vratům, kontrola dodržování podmínek nájemních smluv)
  • plní úkoly v jednotlivých obdobích realizace protipovodňové ochrany

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení: třída 5 (příloha č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění)
  • pružnou pracovní dobu
  • po skončení zkušební doby osobní příplatek
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna na rok
  • možnost rekreace v zařízení organizace za zvýhodněné ceny
  • stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity
  • stabilitu příspěvkové organizace
  • nástup možný ihned

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: rozkovec@sshmp.cz Veškeré e-mailové přílohy je třeba zaslat převedené do formátu PDF, v jiných formátech by nám Váš e-mail nebyl doručen z důvodu internetové bezpečnosti.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال