Kereskedelmi munkatárs [Hungary]

Lédem 2000 Kft., Gyöngyös, Bene utca 59-61. Pneumatikus fékrendszerek és a működtetésükhöz kapcsolódó mechanikus berendezések kereskedelme, gyártása és javítása.

Kereskedelmi munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

Jármű pneumatikus fékberendezések értékesítési feladatainak ellátása. Bejövő rendelések fogadása, feldolgozása. Ügyfelekkel történő kapcsolattartás. Új partnerek megkeresése, kapcsolatfelvétel. Kiszállítandó termékek bizonylatolása. Adminisztrációs feladatok ellátása. Logisztikai folyamatokban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Műszaki kereskedelmi területen eltöltött legalább 2 év szakmai gyakorlat. Középfokú végzettség. „B” kategóriás vezetői engedély. Számítógép felhasználói szintű ismerete. Pontosság, precizitás, megbízhatóság. Ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás. Nyugodt és magabiztos kommunikációs stílus. Folyamatos tanulásra és fejlődésre való nyitottság. Csapatszellem, önálló, igényes, kreatív munkavégzésre való képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Járműalkatrész kereskedelmi tevékenységben szerzett tapasztalat. Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete. Érdeklődés Járművek iránt, műszaki beállítottság.

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő. Versenyképes fizetés, meleg étkeztetés. Hosszútávú munkalehetőség. Egy műszakos munkarend. Kulturált tiszta környezet

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال