OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO PŮJČOVNU-PRAHA, STŘEDOČESKÝ KRAJ [Czech Republic]

Pro našeho klienta, společnost, která je výhradním dovozcem stavebních strojů Bobcat, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Obchodního zástupce pro půjčovnu – Praha, Středočeský kraj.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání (SOU, SOŠ)
  • předchozí zkušenosti s prodejem, půjčovnou stavebních strojů výhodou
  • ŘP sk. B podmínkou, ostatní skupiny nebo strojnický průkaz jsou výhodou
  • základní znalost AJ vítána, není podmínkou
  • komunikativnost, flexibilita

Náplň práce:

  • udržování vztahů se zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků
  • prezentace nabízených služeb půjčovny
  • příprava nabídek, příjem a vyřizování objednávek, sjednávání smluv
  • uživatelská znalost PC
  • komunikační dovednosti
  • práce v CRM

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • první smlouvu uzavíráme na dobu určitou na 1 rok, pak již na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Praha + Středočeský kraj
  • služební auto i k soukromému použití
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • základní plat + provize z půjčovny / prodeje
  • mobilní telefon, notebook
  • odborná školení přímo u výrobce
  • práce ve stabilní a úspěšné společnosti

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال