Vrchní ve vegetariánské restauraci [Czech Republic]

Náplň práce:

Hledáš místo, které spolu se standardní obsluhou nabízí i něco víc? Místo, v němž nám jde o spokojenost zákazníků, ale i o skvělou atmosféru v týmu, ať to nás i naše hosty baví?

Do naší restaurace Lehká hlava hledáme kolegu/kolegyni na pozici vrchního.

Požadujeme:

Koho hledáme:

  • Usměvavého kolegu, který nám bude posilou a má zkušenosti s prací v restauraci
  • Spolehlivého člověka, který umí vést tým a bude zodpovědný za chod placu
  • Člověka, který umí mile a přátelsky komunikovat česky i anglicky
  • Kolegu a týmového hráče, který dělá věci, jak nejlíp umí a rád se rozvíjí
Nabízíme:

  • Unikátní prostředí – zajímavý a příjemný interiér s jedinečnou atmosférou, živé květiny
  • Vstřícný tým
  • Jídlo a pití během směny zdarma/ nákladové ceny
  • Směny krátký-dlouhý týden
  • Plat 50 000 Kč/měsíc hrubého
  • Nástup květen/červen

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال