Mechanik napraw pojazdów samochodowych [Poland]

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu to solidna i dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa, działająca na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Zatrudniamy około 2800 osób. Każdego dnia blisko 600 pojazdów MPK Wrocław wykonuje ponad 10 000 kursów po liczących niespełna 1400 kilometrów trasach wrocławskiej komunikacji publicznej. Stale inwestujemy w rozwój, unowocześniamy tabor, podwyższamy komfort podróży, bezpieczeństwo pasażerów oraz warunki pracy naszych pracowników.

Mechanik napraw pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Wrocław
MNPS/02.2023

Zakres obowiązków:

  • samodzielne diagnozowanie usterek i podejmowanie decyzji w zakresie napraw;
  • wykonywanie napraw pojazdów – naprawy podzespołów mechanicznych
    i wyposażenia technicznego autobusów;
  • konserwacja powierzonego sprzętu i narzędzi;
  • wykonywanie przeglądów technicznych taboru autobusowego.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe, mile widziane średnie techniczne kierunkowe;
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika samochodowego;
  • wiedza w zakresie mechaniki pojazdowej, znajomość nowych technologii stosowanych w pojazdach;
  • dyspozycyjność/praca zmianowa;
  • praca na wysokości powyżej 3 m;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane prawo jazdy kat. D;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze komputerów diagnostycznych;
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Bolesława Prusa 75-79, tel. 71/308 5221, 71/308 5223.

Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Ponadto, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez pracowników MPK Sp. z o.o. oraz podmioty, z którymi MPK Sp. z o.o. ma podpisane umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Pana/Pani dane nie będą profilowane ani przekazywane do państw trzecich.

Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy, licząc od daty złożenia oferty.

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych – iod@mpk.wroc.pl

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال