Alkatrész értékesítő [Hungary]

Alkatrész értékesítő

Feladatok:

Alkatrész értékesítési akciók, értékesítési stratégia végrehajtása, A cég által értékesített gépekkel vagy munkaeszközökkel rendelkező üzleti partnerek megkeresése, alkatrészek értékesítés céljából, Aktív alkatrészvásárlók körének bővítése, új vevők szerzése, ezáltal a piaci részesedés növelése, Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, alkatrészek beazonosítása, ajánlatok készítése, nyomon követése, Beszállítókkal történő kapcsolattartás, Készletgazdálkodási feladatok ellátása, raktározási tevékenységek, Raktári adminisztráció és a folyamatok nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • 3 év munkatapasztalat logisztika, raktározás vagy értékesítés területen
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat készletgazdálkodásban vállalatirányítási rendszerben

Amit ajánlunk:

Unalommentes munkaidő Stabil, hosszú távú munkalehetőség Versenyképes bérezés Összetartó csapat Munka az iparág meghatározó vállalataival Modern munkakörnyezet Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, „Alkatrész értékesítő” jeligére!

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال