Inginer Constructor [Romania]

Inginer Constructor

Client Description:

Adecco Resurse Umane recrutează pentru unul dintre clienții săi din domeniul comercilizarii materialeor de constructii din Sighetu Marmatiei un Inginer constructor

Responsibilities:

Descrierea jobului:

  • Managementul etapelor si prioritizarea lucrarilor;
  • Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii, cantitatii si respectarea termenului de executie;
  • Monitorizeaza si participa la toate fazele proiectelor si asigura asistenta tehnica pe toata perioada de executie;

Candidate Profile:

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice (inginer constructor);
  • Experienta de lucru in domeniul constructiilor, constituie un avantaj;
  • Flexibilitate in program si decizii, disponibilitate la program prelungit;
  • Abilitati foarte bune de comunicare;
  • Capacitatea de a lua decizii;
  • Persoana dinamica, flexibila ,dedicata cu spirit de echipa.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال