Manažer nových projektů [Czech Republic]

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost podnikající v oblasti automotive, hledáme kandidáty na pozici Manažer nových projektů

Náplň práce

  • vedení projektů náběhu nových výrob
  • řízení změn v sériových projektech, sledování nákladů na náběh a změny
  • $ads={1}

    spolupráce s oddělením konstrukce v zahraničních lokacích
  • komunikace se zákazníkem, příprava zákaznických návštěv
  • reportování statusu projektu, risk management a eskalace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost anglického jazyka-každodenní komunikace
  • praxe z automotive 2- 3 roky
  • zkušenosti s nástroji kvality v automobilovém průmyslu (FMEA, APQP, PPAP)
  • zkušenosti s náběhem nových výrob
  • komunikační a týmové dovednosti - schopnost vedení týmu
  • rozhodovací schopnosti, flexibilitu, schopnost rychle se učit

Nabízíme

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • motivující systém odměňování
  • zaměstnanecké benefity (penzijní připojištění, rekreace, vzdělávání, stravenky ap.)
  • osobní i profesní růst

Hledáme kandidáty z Prahy 7, 8, 9, 10 a Prahy-východ

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT (ne PDF) v češtině, s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). T: 606772732, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu. Praha 2, Lužická 5

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال