Szerszámfelrakó [Hungary]

Irodai székek gyártásával foglalkozó partnerünk számára Szerszámfelrakó kollégákat keresünk, nemesvámosi munkavégzésre, INGYEN szállással, INGYEN munkába járással és azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Gyártáshoz szükséges fröccsöntő szerszámok le és felrakása a fröccsöntő gépre
  • A fröccsöntő gépek és késztermék továbbító robotok szakszerű üzemeltetése

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Műszaki jellegű szakmunkás végzettség
  • Műszaki rajz ismeret, alapanyag ismeret
  • Fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz, felelőségteljes munkavégzés

Mit kínálunk?

  • Hosszútávú, határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Műszakpótlék: délután 30%, éjszaka 70%
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény prémium
  • Cafeteria
  • Távolról érkezőknek ingyenes szállást biztosítunk

Előny

Fröccsöntésben szerzett tapasztalat

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődésed, kérlek hívd a +36 20 2742512-es telefonszámot!

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: 340 000,00Ft - 350 000,00Ft havonta

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال