Termelési mérnök [Hungary]

Termelési mérnök

Feladataid lesznek:

  • gyártási folyamatok sebességének felügyelete és folyamatos fejlesztése,
  • teljesítménymutatók kidolgozása és az előrehaladás nyomon követése,
  • termelési hozam és működési arány elemzése és fejlesztése,
  • legfontosabb termelési tevékenységekről/eredményekről/ mutatókról heti jelentés készítése,
  • minőségi paraméterek meghatározása,
  • gyártási dokumentációk kidolgozása, karbantartása, munkautasítások készítése.

    Téged keresünk, ha:

  • mérnök végzettséged van (villamos-, vegyész-, gépész- vagy mechatronikai szakirányon)
  • releváns tapasztalattal rendelkezel gyártási környezetben,
  • nem okoz gondot az angol mindennapos használata,
  • erős felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak (Excel, Word, PowerPoint).

    Előnynek tekintjük, ha:

    vegyipari tapasztalattal rendelkezel.

    Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot.

    Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

    Munkavégzés helye: Komáromi ipari park

    Amit kínálunk:

    versenyképes alapbér, cafetéria - SZÉP kártya, étkezési támogatás, munkába járás támogatás, szakmai kihívás, fiatalos, jó hangulatú csapat, modern irodai környezet.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال