Hálózati technikus [Hungary]

A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint huszonöt éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keressük kollégánkat az alábbi pozícióba:

Hálózati technikus

Feladatok:

  • Kivitelezésekben történő részvétel (eszközök beszerelése, üzembehelyezése)
  • Tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítésében való közreműködés
  • Részvétel az üzemeltetett rendszerek támogatásában
  • Részvétel az ügyfél bejelentések feldolgozásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség
  • MS Office ismeret
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált, megoldáskereső kreatív személyiség
  • „B” kategóriás járművezetői engedély

Előny:

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Cisco és/vagy egyéb nagy gyártó termékportfóliójának ismerete
  • Videókonferencia végberendezések összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • Üzemeltetési tapasztalat
  • Cisco minősítések

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Vállalati gépjármű
  • Cafetéria

Álláshirdetés nyomtatása

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال